Midjourney: הדרך להפקת תמונות מבוססות AI מהפכניות

אודות Midjourney – בעולם שלנו שממשיך לקבל את האינטיליגנציה המלאכותית, ישנם דרכים רבות ומגוונות להשתמש ב-AI בחיים היומיומיים שלנו. מידג’רני הוא אחד ממודלי ה-AI שצברה את הפופולריות שלהם בחודשים האחרונים. ממשתמש פשוט עד לחברה מוצלחת יכולים להשתמש במודל ה-AI הזה עם תוצאות מעולות. מידג’רני מאפשר למשתמשים להשתמש בכלי שלה ליצירת תמונות מבוססות טקסט דרך בינה מלאכותית ו-AI

להצטרפות לקבוצת הפייסבוק שלנו היכנסו: בינה מלאכותית - הקבוצה הרשמית

 

התחלה עם Midjourney

כל מה שאתה צריך להתחיל עם מידג’רני הוא חשבון Discord וחזון אמנותי. זו פלטפורמה קלה לשימוש שמאפשרת למשתמשים לחקור בקלות את החזיונות היצירתיים שלהם.

מצורף סרטון הדרכה בחינם למידג’רני – מה נלמד בו?

איך נרשמים למידג׳רני – איך כותבים פרומפט בסיסי – איך מעלים תמונה לפרומפט – איך מגדירים פרופורציות שונות לגרפיקה – איך משנים גרסאות – מה זה SEED ואיך משתמשים בו וב-SAMESEED – מהי פקודת STYLIZE ואיך משתמשים בה – מהי פקודת QUALITY ואיך משתמשים בה – פקודת NO – מהם משקלים במידג׳רני ואיך משתמשים בהם כדי לתת לאלמנטים מסויימים פריוריטי – מהו רמיקס ואיך בעזרתו עורכים את הפרומפט – איך בודקים את נתוני השימוש שלנו – איך עובדים בשרת פרטי.

סרטון הדרכה לשימוש בדיסקורד + מידג’רני (סרטון בעברית)

עדכון חשוב! מידג׳רני כבר לא מאפשרים התנסות בחינם. סרטון זה צולם כשהאפשרות עוד היתה פתוחה, כרגע כאמור חייבים לרכוש מנוי כדי להתחיל ליצור תמונות.

רשימת פקודות פופולריות במידג’רני

 1. /faq
  משמש ליצירה מהירה של קישור לשאלות הנפוצות בערוץ הדיסקורד של Midjourney.
 2. /fast
  משנה למצב מהיר.
 3. /help
  מציג מידע וטיפים שימושיים על בוט Midjourney.
 4. /imagine
  מייצר תמונה מתוך הוראה טקסטואלית.
 5. /info
  מציג מידע על החשבון שלך ועל כל משימות הממתינות או המתבצעות.
 6. /stealth
  משנה למצב הסתרה (רק למנויים בתכנית הפרו).
 7. /public
  משנה למצב ציבורי (רק למנויים בתכנית הפרו).
 8. /subscribe
  מייצר קישור אישי לדף החשבון של משתמש.
 9. /settings
  מציג ומתאים את הגדרות בוט Midjourney.

התמקדות באסתטיקת הציור

 

מידג’רני מתמקדת ביצירת אמנות עם אסתטיקה ציורית. משימתה של מידג’רני אינה ליצור תמונות פוטוריאליסטיות שניתן לקחת בקלות כצילומים אמתיים. במקום זאת, מידג’רני מתוכנתת לתת לאנשים רגילים כלים לשחרר את החירויות היצירתיות שלהם.

 

איך עובד Midjourney AI

 

הקבוצה שמאחורי מידג’רני שמהרה די שקטה לגבי הפעולה המסוימת של התוכנית שלהם. עם זאת, ישנם מסוימים שכל מודל AI צריך לתפקד. לדוגמה, מידג’רני משתמשת בלמידה מתמשך, למידה פעילה, למידה בהעברה, ולמידה בחיזוק, כדי לשפר את האמינות ויכולות ההחלטה של מודלי AI.

 

למה Midjourney AI חשובה

 

מידג’רני הוא אחד ממחוללי התמונות של AI הפופולריים ביותר שיש. בעשור האחרון, העניין ב-מידג’רני גדל ב-10,001%. מידג’רני AI מאפשרת למערכות AI להתאים בקלות יותר למצבים משתנים ולהגביר את הדיוק. חברות שונות, מהבריאות ועד האוצר, הצליחו להנות מהשיפור באמינות ובשימושיות של מערכות AI.

 

שימושים מובילים של Midjourney

 

אחד מהשימושים המובילים של מידג’רני הוא בתחום הרכבים אוטונומיים, שמאפשרים לרכבים המנהלים את עצמם לנווט במצבים מורכבים של תנועה, ללמוד מהניסיון על הדרך, ולקבל החלטות טובות יותר במהירות כדי למנוע תאונות. בתחום הבריאות, למידה מתמדת מנתונים חדשים היא גורם מרכזי במודלים של AI. AI יכולה לעזור לספקי בריאות לשפר את תוצאות החולים.

 

אתרים מומלצים וכלים להשראה ולעזרה ביצירת פרומפט

MidJourney Styles and Keywords Reference – אתר עם מאגר עצום של רעיונות – שמות של אמנים, חומרים, סוגי תאורה, חפצים, בעלי חיים, צבעים, ציורים, אפקטים ועוד.

הדוקומנטציה הרשמית של מידג׳רני – דוגמאות לכתיבת פרומפטים וארגיומנטים, גם כאלה שלא הוצגו בהדרכה.

תזאורוס – מילים נרדפות באנגלית. אתר זה לא קשור בהכרח למידג׳רני אבל יכול לסייע לכתוב פרומפט מפורט ומדוייק יותר.

Image 2 Prompt – כלי מעולה למי שמתקשה לתאר במילים את הגרפיקה שהוא רוצה ליצור. מעלים תמונה לאתר ויוצא פלט שכולל תיאור של מה שרואים בה.

Midjourney Styles Library – ספרייה ענקית מחולקת לקטגוריות של סוגי אנימה, ז׳אנרים, טכניקות, ציירים, מאיירים, צלמים, ארכיטקטים, מעצבים ועוד. אתר גדוש בהשראה לקבלת גרפיקה בסגנונות שונים.

Midjourney Prompt Helper – אתר שיעזור לכם לכתוב פרומפט לפי ארגיומנטים כמו גודל, עומק שדה, סטיילייז, קוואליטי, גירסה, וגם לפי סוג תאורה, אמנים, צבעים, חומרים ועוד. לאחר בחירת הפרמטרים הרצויים יתקבל פרומפט שתוכלו להעתיק במדוייק לשורת הפרומפט במידג׳רני.

GPU Time – איך לחסוך בזמן עבודה

למדריכים ומאמרים נוספים ניתן להיכנס לקטגוריה בינה מלאכותית